wynajem pokoju/mieszkania

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
aniaaa93
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2014, o 14:59

wynajem pokoju/mieszkania

Post autor: aniaaa93 »

Hej. Powiem prosto z mostu!

Szukam kogoś do wynajęcia mieszkania bądź kogos kto szuka współlokator a w mieszkaniu. Zależy mi na pokoju jednoosobowym, cena do 700 zł.

Przyszła studentka umedu Łódź lekarsko-dentystyczny,

Mam nadzieję, że ktoś ma ten sam problem Pozdrawiam

Jedrolini
Posty: 15
Rejestracja: 8 mar 2011, o 21:44

Re: wynajem pokoju/mieszkania

Post autor: Jedrolini »

Ja waham się jeszcze czy woj.-lek w Łodzi czy lek gdzie indziej, ale jeśli wyjdzie na to pierwsze i nie przeszkadza Ci chłopak (niepalący) to chętnie bym reflektował.
eRka
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2014, o 21:22

Re: wynajem pokoju/mieszkania

Post autor: eRka »

Ja również poszukuję mieszkania, w sumie bardziej pokoju jednoosobowego (chociaż niekoniecznie), ale mieszkanie chętnie wynajmę z jakąś sympatyczną duszyczką Od października zaczynam studiować na wojleku Gdyby ktoś był zainteresowany wspólnym mieszkaniem to na priv i będziemy szukać razem
Edge
Posty: 3
Rejestracja: 11 lip 2014, o 15:42

Re: wynajem pokoju/mieszkania

Post autor: Edge »

Szukam kogoś, z kim mogłabym wynając dwupokojowe mieszkanie. Proszę o wiadomośc, jeśli ktoś jest zainteresowany.
paulina_bua
Posty: 9
Rejestracja: 23 lip 2014, o 12:59

Re: wynajem pokoju/mieszkania

Post autor: paulina_bua »

Edge ja jestem zainteresowanagt

paulina_bua
Posty: 9
Rejestracja: 23 lip 2014, o 12:59

Re: wynajem pokoju/mieszkania

Post autor: paulina_bua »

Jednak nie, juz cos mam.

muciaas
Posty: 17
Rejestracja: 31 lip 2013, o 15:34

Re: wynajem pokoju/mieszkania

Post autor: muciaas »

też szukam kogoś do mieszkania, kierunek lekarski umed.Jestem niepalący, niekonfliktowy, miły, otwarty
Awatar użytkownika
fructosum
Posty: 819
Rejestracja: 24 cze 2013, o 16:46

Re: wynajem pokoju/mieszkania

Post autor: fructosum »

Również szukam osoby do wynajęcia mieszkania dwupokojowego, ewentualnie trzypokojowego (ale zalezy mi na tym, by mieć własny pokój) Jestem studentką 1 roku lekarskiego.
paulina_bua
Posty: 9
Rejestracja: 23 lip 2014, o 12:59

Re: wynajem pokoju/mieszkania

Post autor: paulina_bua »

Szukam współlokatorki do mieszkania, zalezy mi na dobrym standardzie i własnym pokoju. Dostałam się na woj-lek. Ktoś chętny?gt

piotrekwojlek
Posty: 1
Rejestracja: 7 sie 2014, o 14:48

Re: wynajem pokoju/mieszkania

Post autor: piotrekwojlek »

SZUKAM współlokatora! dostałem się na woj-lek (cywil), szukam drugiego chłopaka do wspólnego dzielenia pokoju. Znalazłem 2 świetne oferty które obejrzałem i ustaliłem ceny czynszu i opłat. W pobliżu pl. Hallera! zainteresowanych przyszłych lekarzy proszę o kontakt 603466525
stemarku
Posty: 2
Rejestracja: 11 sie 2014, o 18:28

Re: wynajem pokoju/mieszkania

Post autor: stemarku »

Cześć wszystkim!

Szukam współlokatora/ki. Dostałem się na lekarski na pierwszy rok i szukam pokoju lub mieszkania do dzielenia z innymi osobami. Znalazłem już pare interesujących ofert. Zainteresowanych prosze o kontakt na PW.

Student z krakowa
vux
Posty: 3
Rejestracja: 26 sie 2013, o 19:34

Re: wynajem pokoju/mieszkania

Post autor: vux »

Witajcie,
mam 20 lat, dostałem się na lekarski.
Poszukuję współlokatorki/współlokatora do dzielenia mieszkania. Do zaoferowania mam pokój 11,5 m^2. Mieszkanie znajduje się na ulicy Jana Kilińskiego (w pobliżu skrzyżowania z ul. Pomorską).

Po więcej informacji proszę na PW.

Pozdrawiam,

Bartek.
Awatar użytkownika
różyczka_20
Posty: 2
Rejestracja: 27 cze 2014, o 18:47

Re: wynajem pokoju/mieszkania

Post autor: różyczka_20 »

hej razem z koleżanką szukamy chętnej osoby do wspólnego wynajęcia mieszkania 2 lub 3 pokojowego, w dobrej cenie, niedaleko umedu, najlepiej jakby to byla studentka lekarskiego lub stomatologii
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości