Wynik - ¦LAM

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Nicole

Wynik - ¦LAM

Post autor: Nicole »

Jako, Że mam problem z wejściem na stronę ¦lam ktoś moŻe napisać jaki był największy wynik w przyjęciu i jaki najmniejszy zanim stworzono drugą listę
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2007, o 13:09 przez Nicole, łącznie zmieniany 1 raz.
Karol
Posty: 65
Rejestracja: 1 sie 2006, o 16:14

Re: Wynik - ¦LAM

Post autor: Karol »

Jesli chodzi ci o kierunek lekarski to najwyzszy wynik byl 279 pkt, a najmniejszy 223 pkt.

hmmm tylko, ze to jest 3 lista rankingowa, wiec chyba nie to chcialas. Moj blad
Nicole

Re: Wynik - ¦LAM

Post autor: Nicole »

Ale i tak wielkie dzięki:))
kaska

Re: Wynik - ¦LAM

Post autor: kaska »

Boshhheee jeśli tyle wynosi 3 lista to ciekawe ile pierwsza To same geniusze chyba dostały 300 pkt:))) A tak przy okazji są wyniki pierwszej listy?:))))
ollciaq
Posty: 282
Rejestracja: 5 lip 2007, o 19:13

Re: Wynik - ¦LAM

Post autor: ollciaq »

kaska pisze:Boshhheee jeśli tyle wynosi 3 lista to ciekawe ile pierwsza To same geniusze chyba dostały 300 pkt:))) A tak przy okazji są wyniki pierwszej listy?:))))
na ŚLAM-ie próg chyba wynosil 245 pkt . ale nie wiem. I lista nie jest dostepna bo wiekszosc AM-ow podaje tylko zuaktualnione listy, bez nazwisk osob ktore zrezygnowały p chyba tylko na PAM-ie podany jest caly przebieg rekrutacji ]
bocostam

Re: Wynik - ¦LAM

Post autor: bocostam »

w gdańsku albo w łodzi bodajŻe teŻ d
kaska

Re: Wynik - ¦LAM

Post autor: kaska »

Widziałam liste nr 3 na ślam. Ktoś tam jest taki mądry Że złoŻył podania mimo 17 pkt Niektórzy to chyba dla jaj tam składali. Widząc wyniki stwierdzam jasno Że muszę mieć albo 200 pkt albo 190 pkt Żeby tam się dostać. Więc nura w ksiąŻki:/
Regis
Posty: 64
Rejestracja: 12 mar 2007, o 20:31

Re: Wynik - ¦LAM

Post autor: Regis »

kaska pisze:Widziałam liste nr 3 na ślam. Ktoś tam jest taki mądry że złożył podania mimo 17 pkt Niektórzy to chyba dla jaj tam składali. Widząc wyniki stwierdzam jasno że muszę mieć albo 200 pkt albo 190 pkt żeby tam się dostać. Więc nura w książki:/
No nie wiem po czym wnioskujesz
Jak się matura nie zmieni i będzie taka jak w tym roku to chyba na niestacjonarne chcesz się dostać. Ale może się zmieni.

PS: próg po pierwszej liście rzeczywiście był 245
kaska

Re: Wynik - ¦LAM

Post autor: kaska »

Ale mi Regis chodziło o to Że za rok jak nie będą chcieli fizyki to wynik dobry byłby 200pkt. Przecieć w chwili obecnej na pewno nie przyjęli by mnie z 200 pkt:))
Regis
Posty: 64
Rejestracja: 12 mar 2007, o 20:31

Re: Wynik - ¦LAM

Post autor: Regis »

Aha no fakt, bo to fizykę wycofują
Nie no chyba nie będzie aż tak źle
Zobacz sobie jakie były progi w poznaniu (ja nie wiem jakie były) i porównaj.
W tym roku matura była łatwa to progi skoczyły jak głupie
kaska

Re: Wynik - ¦LAM

Post autor: kaska »

A w następnym roku będzie trudna i zmaleją:)) Dla mnie najbliŻej są Katowice szkoda Że jeszcze Kraków nie zrezygnuje z fizy.
anatom

Re: Wynik - ¦LAM

Post autor: anatom »

Jak myślicie. ile punktów wystarczy w 2008r., Żeby dostać się na lekarski do Katowic lub do Zabrza?
anatom

Re: Wynik - ¦LAM

Post autor: anatom »

I jeszcze jedno pytanko, czy Ktoś poprawia maturkę z biologii i chemii?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości