Wyniki Poznań

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
xiam
Posty: 11
Rejestracja: 16 lip 2007, o 14:16

Wyniki Poznań

Post autor: xiam »

Witam,
Wie ktoś może kiedy będzie druga lista w Poznaniu, bo nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji ? Pozdrawiam
rigor mortis
Posty: 177
Rejestracja: 7 maja 2007, o 20:56

Re: Wyniki Poznań

Post autor: rigor mortis »

Ostateczna lista osób przyjętych będzie 6 sierpnia. Nie ma chyba dodatkowych list rankingowych.
xiam
Posty: 11
Rejestracja: 16 lip 2007, o 14:16

Re: Wyniki Poznań

Post autor: xiam »

No to też widziałem, ale w takim razie jak ktoś zrezygnuje to skąd mam wiedzieć, że jest jakieś wolne miejsce i dowieść swoje papiery Dziwnie z tym Poznaniem.
rigor mortis
Posty: 177
Rejestracja: 7 maja 2007, o 20:56

Re: Wyniki Poznań

Post autor: rigor mortis »

Jeśli wyrażasz chęć wzięcia udziału w drugim naborze, to musisz pojechać do biura rekrutacji i wypełnić jakąś deklarację. Zawsze też możesz po prostu zadzwonić i zapytać się, czy zwolniły się jakieś miejsca.
Monik
Posty: 13
Rejestracja: 8 cze 2007, o 14:17

Re: Wyniki Poznań

Post autor: Monik »

Z tego co mi wiadomo to deklaracje było trzeba złożyć do wczoraj.
xiam
Posty: 11
Rejestracja: 16 lip 2007, o 14:16

Re: Wyniki Poznań

Post autor: xiam »

Dokładnie do wczoraj można było skłądać deklaracje i teraz kto nie złożył to powiniem zwolnić miejsce, ale uczelnia nie raczy powiedzieć ile się zwolni miejsc
Biolog17

Re: Wyniki Poznań

Post autor: Biolog17 »

A wie ktoś moŻe, jaki był w tym roku pierwszy próg do Poznania? czy zdanie matury 85/85 daje szanse na zalapanie się :) pzdr ]
Awatar użytkownika
Ann
Posty: 445
Rejestracja: 6 cze 2007, o 12:06

Re: Wyniki Poznań

Post autor: Ann »

Biolog17 pisze:A wie ktoś może, jaki był w tym roku pierwszy próg do Poznania? czy zdanie matury 85/85 daje szanse na zalapanie się pzdr ]
Pierwszy próg to 178 pkt, progi co roku w Poznaniu są podobne.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości