wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
jump
Posty: 36
Rejestracja: 5 cze 2008, o 09:43

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: jump »

Ja skladałm na lek i lek wojs i miałam od 4 specjalistów zaświadczenia(biegałam za tym tydzień po przychodniach) i bałam się orginałaow wysłać w zwiazku z tymi starajkami, bo moga te doc nie dojść na czas lub zginąc i zadwoniłam do nich i poweidzieli mi ze WYMAGAJĄ ORGINAŁÓW ZASWIADCZEŃ i poweidzieli ze skoro strajkują to należy innym srodkiem przekazu dostarczy i w końcu musiałm kurierem
nie chcę martwić ale z tymi kserami może być problem

[ Dodano: Pią Cze 13, 2008 12:53 ]
A JUTA . ja tez od pielegniarki doastałm take coś, wypisam kerunek studiów, pielegniarka coś tam, lekarz ale to była karta bilansu osiemnastolatka. - i tego sie nigdzie nie wysyła.a i dostałam taki druczek co pisze ZASWIADCZENIE LEKARSKIE. i piszę ze moge podjać studia na wybranym kieruku studiów to to zaświadczenie nalelezy wysłać
biedronka!
Posty: 546
Rejestracja: 26 maja 2008, o 11:24

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: biedronka! »

u mnie nie bylo problemu w lodzi z krerokopią na lek-dent ]
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: serine »

Wysłałam dokumenty juz dawno temu conajmniej tydzien temu a na stronce UM w Łodzi ciagle pokazuje mi sie info ze nie dostarczylam dokumentów. Wyslalam je kurierem. czy ktos moglby powtwierdzic czy serwis sprawdzajacy dokumenty na stronce www dziala poprawnie?
Juta
Posty: 31
Rejestracja: 23 maja 2008, o 14:52

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: Juta »

Byłam u lekarza i pan doktor był tak miły, że wypisał mi 3 zaświadczenia To od pielęgniarki tez uzupełnił, ale myślę, że nic nie będę z nim robić.
Awatar użytkownika
AmoSo
Posty: 163
Rejestracja: 22 wrz 2007, o 10:55

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: AmoSo »

serine pisze:czy ktos moglby powtwierdzic czy serwis sprawdzajacy dokumenty na stronce www dziala poprawnie
ja osobiście też jeszcze nie mam komunikatu, że doszło, ale kolega sprawdzał swoje dokumenty i wszystko działa.
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: scarlett89 »

Oj widze ze nas wiecej - wiec chyba nie ma sie czym martwić. Tez wyslalam papiery kurierem, a komunikatu jeszcze nie ma. Są poprostu zawaleni robotą pewnie i tyle. Nalezy uzbroic sie w cierpliwosc

[ Dodano: Pią Cze 13, 2008 23:12 ]
Proszę o szybką odp ech. Czy lekarz rodzinny to to samo colekarz ogolny, lekarz pierwszego kontaktu"? Dostałam już głupawki. Wysłałam zaswiadczenie na woj lek z pieczatką lekarza rodzinnego. ^^
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: Padre Morf »

scarlett najczęściej pod pojęciem lekarz ogólny kryje sie lekarz medycyny rodzinnej
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: scarlett89 »

Ha, jak widaćgłupawka u scarlett w słusznych rozmiarach
Dziękować Ci Dobry Człowieku
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: Korczaszko »

a ja mam pieczątkę pediatry ale nie na tą uczelnię dopiero dziś to zauwazyłam
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: scarlett89 »

No tzn moja rowniec ma, że pediatra, ale pod spodem widnieje takzelek spec. medycyny rodzinnej czy jakos podobnie lol.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: Korczaszko »

u mnie jest tylko lek. med. xxx pediatra ale zadzwonię sobie do miłych pań i spytam czy takie jest ok i tak muszę jeszcze znaleźć jakieś dziwne zaświadczenie o tym, że mogę studiować kierunek niebezpieczny dla zdrowia ^^
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: scarlett89 »

Korczaszko pisze:i tak muszę jeszcze znaleźć jakieś dziwne zaświadczenie o tym, że mogę studiować kierunek niebezpieczny dla zdrowia ^^
Z tego co się orientuję wybierasz sie na wete. Czy moze nagly zwrot o 180 stopni co do wymarzonego kierunku?.
Skąd taki musisz wytrzasnac?

[ Dodano: Sob Cze 14, 2008 00:39 ]
tzn chodzi wytrzasniecie tego smiesznego zaswiadczenia he.
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: Korczaszko »

wiesz krowa może mi zrobić kakę na głowę koń kopnąć w łeb i mi oderwać go od szyi ^^ mogę złapać toksoplazmozę, wściekliznę ^^ ogólnie na wrocławskim UP na większość kierunków wymagają tego zaświadczenia. tylko wzoru nie mają na stronie znalazłam go w dzienniku ustaw ^^
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 83 gości