wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: Padre Morf »

Korczaszko pisze:wiesz krowa może mi zrobić kakę na głowę
"Siedzi w autobusie Kurczak z krowią kupką na głowie
nikt jej nie poratuje nikt jej nic nie powie
tylko sie każdy gapi, tylko sie każdy gapi i nic.

Siedzi w autobusie Kurczak z kupą na głowie
O kupie na swych lśniących włosach nieprędko się dowie
Tylko się w okno gapi tylko sie w okno gapi i nic"

to nie jest na temat
Ostatnio zmieniony 14 cze 2008, o 06:47 przez Padre Morf, łącznie zmieniany 1 raz.
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: scarlett89 »

Morfeuszu, skąd to? znajome się wydaje
Korczaszko pisze:wiesz krowa może mi zrobić kakę na głowę koń kopnąć w łeb i mi oderwać go od szyi ^^ mogę złapać toksoplazmozę, wściekliznę ^^
Oł - no cóż, życzę powodzenia Co za lekarz wydaje takie zaswiadczenie?
Awatar użytkownika
Padre Morf
Posty: 4407
Rejestracja: 26 gru 2007, o 04:03

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: Padre Morf »

medycyny pracy

[ Dodano: Sob Cze 14, 2008 15:02 ]
Morfeuszu, skąd to? znajome się wydaje
elektryczne gitaryczlowiek z lisciem na glowie"
Equipoise

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: Equipoise »

Te papiery to tylko trzeba UM w Łodzi
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: scarlett89 »

No taki cyrk z papierami przed rekrutacją urzadzila Łodz niestety. W innych uczelniach, jesli cos juz trzeba wysylac, to jest to tylko wydrukowany kwestionariusz plus dowod wplaty. Duzy plus dla Wawy, do ktorej przed rekrutacja nie trzeba nic dostarczac, tylko obowiazuje rejestracja kandydatow plus oplata.
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: Wendy »

Nie tylko Łódź, np. do Poznania na UM trzeba dostarczyć pełen komplet dokumentów, oczywiście bez świadectwa dojrzałości
Juta
Posty: 31
Rejestracja: 23 maja 2008, o 14:52

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: Juta »

Czy na stacjonarną stomatologię na UM Lódź macie zaświadczenie, które dał Wam okulista, czy takie, które podała uczelnia, tyle że przy wymaganiach dla kandydatów ze starą maturą (UM umieścił link - wzór zaświadczenia). Dla kandydatów z nową maturą takiego odnośnika nie podano. Nie wiem czy to celowe działanie, czy pomyłka. Dlatego pytanie dla Was: jakie Wy wysłaliście zaświadczenia?
byebye
Posty: 127
Rejestracja: 10 cze 2008, o 09:58

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: byebye »

ja wyslalam takie jak tam byl wzorale do dzis jeszcze nie doszly moje dokumenty a wyslalam w zeszly pn / a Wy wysylaliscie je w kopercie czy w teczce? bo gdzies przeczytalam na forum ze podobno koniecznie trzeba bylo w teczce.a na stronce rekrutacji nic o tym nie znalazlam i boje sie ze poporsu tych dokumentow mi nie przyjeli. Wie cos ktos na ten temat?
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: serine »

Nie moga wymagac teczki jesli nie jest o tym wspomniane na stronce uczelni wiec odpada . Wiem ze dokumenty po przyjeciu na I rok musza byc dostarczone w teczce. Ja takze wyslalam juz tydzien temu i nadal jest informacja ze moje dokumenty nie dotarly. dzis bede dzwonic moze poprostu od kuriera nie przyjmuja juz rozne rzeczy do glowy mi przychodza.
biedronka!
Posty: 546
Rejestracja: 26 maja 2008, o 11:24

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: biedronka! »

ja wysylalam kurierem i bezbłednie odbyło się przekazanie dokumentów -)
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: scarlett89 »

Prawdopodobnie ten ich genialny systemPoczta nawala -.- Też się martwię, bo nie po to wydalam na kuriera 5 dych, by teraz łazić po ścianach z nerwow -.-
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: serine »

Dzwonilam, dokumenty doszly i Pani uspokoila ze jesli byloby cos zle w dokumentacji to staraja sie kontaktowac z przyszlym studentem telefonicznie badz mailem. Powiedziala tez, ze system nie dziala prawidlowo stad lepiej dzwonic i upewniac sie osobiscie. Co do kuriera to powiedziala ze nie ma sie co martwic, najgorzej jest z osobami co wyslaly poczta.
scarlett89
Posty: 519
Rejestracja: 1 sie 2007, o 00:42

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: scarlett89 »

Dobra Kobieto! Konia z rzedem Ci i zlote cudo na patyku! Dzieki Serine, uspokoilas mnie, Twoj post to ulga ! Jutro ja zadzwonie
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości