wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Karolina*
Posty: 149
Rejestracja: 14 lut 2008, o 09:13

wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: Karolina* »

Czy byłby ktoś tak miły i mógłby napisać, czy na kierunek lekarski na UM w Łodzi można złożyć zaświadczenie od lekarza medycyny pracy - jutro idę na badania i potem po zaświadczenia i nie wiem, czy Łódź honoruje takie zaświadczenie, czy trzeba iść do jakiegoś innego specjalisty - na stronie UM jest napisane, że uczelnia nie narzuca rodzaju zaświadczenia, ale może ktoś coś wie dokładniej na ten temat? Z góry dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam

temat zszedł na boczny tor, tj. o wysyłaniu dokumentów. Dlatego troszkę zmieniam brzmienie tytułu tematu- B.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2008, o 12:37 przez Karolina*, łącznie zmieniany 1 raz.
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: serine »

Dzis dzwoniłam w tej sprawie, przy rekrutacji nalezy wysłac zaswiadczenie od lekarza rodzinnego. Od lekarza medycyny pracy pewnie tez uznaja bo chyba to nawet lepiej, ale najlepiej zadzwonic i zapytac !
Karolina*
Posty: 149
Rejestracja: 14 lut 2008, o 09:13

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: Karolina* »

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź Na razie mam zaświadczenie od lekarza profilaktyka, mam nadzieję, że nie powinno być z tym jakiś wielkich problemów, gorzej z Pocztą Polską chyba muszę poszukać jakiejś firmy kurierskiej, żeby te wszystkie papierki dotarły tam gdzie trzeba i w odpowiednim czasie Pozdrawiam
jump
Posty: 36
Rejestracja: 5 cze 2008, o 09:43

aa

Post autor: jump »

A jak wygląda wasze zaswiadczenie co na nim pisze bo ja dostałam taki druczek w szkole i lekarz mi wypełnił ale powiedział ze to nie bedzie honorowane. tam pisze zaswiadczenie lekarskie i piszę ze mogę podjąc studia na dowolnym kierunku. i nie wiem czy to jest złe?
gatek
Posty: 175
Rejestracja: 23 lis 2007, o 17:46

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: gatek »

W regulaminie rekrutacji wyraźnie pisze że uczelnia nie wymaga określnego wzoru zaświadczenia więc wszystkie będą honorowane. Z rodzajem lekarza sprawa wygląda tak samo
jump
Posty: 36
Rejestracja: 5 cze 2008, o 09:43

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: jump »

to powinno być ok dzoniłam do łodzi i mówią ze obojetnie jakiekie ale zeby było
Karolina*
Posty: 149
Rejestracja: 14 lut 2008, o 09:13

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: Karolina* »

Dzięki jump juz mnie całkiem uspokoił Twój post, bo straszne zamieszanie jest z tymi zaświadczeniami, ale skoro każde będzie przyjmowane, to luz A chciałam jeszcze zapytać, czy składacie osobiście dokumenty na UM w Łodzi, wysyłacie pocztą, czy kurierem? Ja miałam zamiar wysłać pocztą, ale przez ten głupi strajk obawiam się, że będzie z tym problem, chyba kurierem będzie w tej sytuacji rozsądniej. A swoją drogą, to też sobie termin na strajk wymyślili, jak trwa rekrutacja na studia, no a nie bardzo mi się uśmiecha jechać teraz z Krakowa do Łodzi, żeby tylko te papiery poskładać.Fajnie, że podzieliliście się info, co do tych nieszczęsnych zaświadczeń - ślicznie wszystkim dziękuję i pozdrawiam serdecznie
gatek
Posty: 175
Rejestracja: 23 lis 2007, o 17:46

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: gatek »

Ja już do Łodzi papiery wysłałam pocztą polską i doszły. Swoją drogą bardzo podoba mi się opcja na stronce uczelni że można sprawdzić czy papiery już dotarły. Duży plus za to.
serine
Posty: 271
Rejestracja: 25 maja 2008, o 13:23

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: serine »

Mi na poczcie dzis nie chcieli przyjac listów , wysłałam dokumenty kurierem do 3 uczelni . zapłaciłam w sumie 114 zł duze brawo dla pocztowcow w pomocy studentom. no commnent.
jump
Posty: 36
Rejestracja: 5 cze 2008, o 09:43

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: jump »

a co z tym strajkiem bo szczerze jakoś się nie orientuje. ile on trwa i do kiedy
Awatar użytkownika
Claudia
Posty: 488
Rejestracja: 30 lip 2007, o 19:22

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: Claudia »

jump pisze:a co z tym strajkiem bo szczerze jakoś się nie orientuje. ile on trwa i do kiedy
Dopóki któraś za stron nie odpuści
jump
Posty: 36
Rejestracja: 5 cze 2008, o 09:43

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: jump »

ehhhh. komplikacje. ja chcę w pon wysyłać wszystko to . mam nadzieje ze bedzie ok. a orientujecie sie czy te documenty w teczke i jakoś odpisywac trzeba bo na inyych uczelniach tak
dingbat
Posty: 226
Rejestracja: 17 maja 2008, o 09:14

Re: wysyłka dokumentów i zaświadczenie lekarskie

Post autor: dingbat »

dokumenty w teczke?!?!?!? ja wyslalam wszystkie po prostu w kopertach
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości