wzrost

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Frescoo
Posty: 101
Rejestracja: 19 maja 2009, o 20:49

wzrost

Post autor: Frescoo »

Jestem dziewczyną Za miesiąc kończę 20 lat, chciałabym urosnąć z 5 cm jeszcze ,nie mam pojęcia jak to zrobić.
Czytałam gdzieś, że ćwiczenia na rozciąganie (kręgosłupa) dodadzą z 2 cm.
a kuracja : wapń, kwas foliowy, witaminę D i preparat o nazwie REXORUBIA i arginina w tym wieku pomogła by coś ? jak sądzicie ?:D
Awatar użytkownika
lukasz471
Posty: 882
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 01:57

Re: wzrost

Post autor: lukasz471 »

Ćwiczenia rzeczywiście mogą nieznacznie Cię wydłużyć. Pozostałe sposoby to brednie.
Awatar użytkownika
Tau
Posty: 169
Rejestracja: 31 gru 2009, o 00:37

Re: wzrost

Post autor: Tau »

Poza tym jedz dużo białka bo teoretycznie powinieneś rosnąć do 21 roku życia,a aczkolwiek nie ukrywajmy swoje już urosłeś . Ewentualnie zacznij uprawiać sport nabierzesz trochę masy

Co do preparatów.służą w celu ukształtowania się organów (kości, ukł. nerwowego) - ale nic nie wpływa raczej na wzrost sam w sobie
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: wzrost

Post autor: Stalowy »

Ćwiczenia, wg mojej wiedzy, nie powodują trwałego wydłużenia - jedynie tymczasowe. (Adam Małysz! )
Awatar użytkownika
Tau
Posty: 169
Rejestracja: 31 gru 2009, o 00:37

Re: wzrost

Post autor: Tau »

Chodziło mi o Masę mięśniową
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: wzrost

Post autor: Stalowy »

Ja odnosiłem się do wydłużania się ^^

Masa mięśniowa to zawsze dobra inwestycja. Wybacz prostotę tego pomysłu i nie uznaj mnie za prześmiewcę - ale może ubrania w pionowe paski? (naprawdę działa, wiem po sobie )
Dali
Posty: 160
Rejestracja: 1 paź 2009, o 18:06

Re: wzrost

Post autor: Dali »

Czytałem gdzieś o kulturyście, który dzięki ćwiczeniom urósł kilka centymetrów, jednak myślę, że wzrost jest regulowany hormonalnie i bez wsparcia hormonalnego ( naturalnego czy też nie ) nie da się urosnąć.
Awatar użytkownika
Tau
Posty: 169
Rejestracja: 31 gru 2009, o 00:37

Re: wzrost

Post autor: Tau »

W tym wieku kuracja hormonalna byłaby niezbyt dobrym pomysłem, gdyż nei wiemy czy ten bądź co bądź płynny moment mineralizacji kości błczy nie, jeśl itak to będzie wyglądał jak chory na akromegalię (rozrost kości szerokich, zamiast długich)- więc terapie hormonalna- NEIN.
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: wzrost

Post autor: Stalowy »

Wielkie uszy O_O
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: wzrost

Post autor: doktorka »

co za glupoty tu piszecie:D

Frescoo, to czy możesz w ogóle jeszcze urosnąć (w co szczerze wątpie w tym wieku), można osądzić tylko i wyłącznie po ocenie wieku kostnego w zdjęciu RTG.

Ćwiczenia nie wydłużają trwale, niektórzy twierdzą, że w ogóle. Podobnie wszelkie diety, Harry z Tybetu i inne takie.

Mówiąc krótko-chcesz być wyższa, to kup se szpilki.
Awatar użytkownika
doktorka
Posty: 1679
Rejestracja: 15 lip 2008, o 18:19

Re: wzrost

Post autor: doktorka »

Stalowy, ten post o ubraniach w paski jest zdecydowanie tym najmądrzejszym, zupełnie poważnie}
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości