Z czego si? uczy? na pozosta?e przedmioty?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
anqa

Z czego si? uczy? na pozosta?e przedmioty?

Post autor: anqa »

Witam,
Pytanie do tych którzy pierwszy rok maj? ju? za sob?. Wiem mniej wi?cej w co si? zaopatrzy? z anatomii i histologii. A jak to jest z reszt W jakie ksiki najlepiej zaopatrzy? si? na takie przedmioty jak:
-Biofizyka
-Zintegrowane Nauczanie Problemowe
-Zintegrowane Nauczanie Interdyscyplinarne
-Pierwsza pomoc przedmiotowa w stanach nag?ych,
-Biologia molekularna i Genetyka
-Historia Medycyny
Niektóre listy literatur s? bardzo d?ugie, wi?c mo?e kto? pomo?e si? w tym odnale.
Z góry dzi?kuj? za odpowied?.
Ascara
Posty: 202
Rejestracja: 12 wrz 2007, o 16:19

Re: Z czego si? uczy? na pozosta?e przedmioty?

Post autor: Ascara »

Biofizyka - Biofizyka Jaroszyka g?ównie do prezentacji na seminaria, a do przygotowania na ?wiczenia ?wiczenia laboratoryjne Drabent, Wieczorka (to opiekun przedmiotu) i jeszcze jakich? 2 autorów, bodaj Machholc jeden si? nazywa?.
Zintegrowane - nie ma podr?czników, przynajmniej nie by?o na moim roku, cho? nast?pny pierwszy robi? jakie? prezentacje, to mo?e co? mieli.
PP - nie ma podr?czników, zaliczenie na podstawie prezentacji prowadz?cej.
Biologia - niby Genetyka Drewy, ale ja go ani razu nie otworzy?am, a zda?am na 4, wa?ne aby uwa?a? na ?wiczeniach i wyk?adach i robi? notatki.
Historia medycyny - nie wiem dok?adnie, ale chyba mia? si? zmieni? prowadz?cy, za moich czasów nie by?a potrzebna ?adna literatura.
Gratuluj? dostania si?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości