Z czym połączyć elektroradiologie?

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
pappitka
Posty: 34
Rejestracja: 11 sie 2015, o 16:40

Z czym połączyć elektroradiologie?

Post autor: pappitka »

Witam, jestem na II roku elektroradiologii. Jestem osobą, ktora nie jest pewna tego, co chce w zyciu robic. Poszłam zatem na elektroradiologie w trybie niestacjonarnym, jedyne wahania jakie mialam przed pójściem na ten kierunek, to strach przed promieniowaniem rtg, ponieważ w mojej rodzinie sa predyspozycje do nowotworów, a jak wiadomo, promienie temu sprzyjają. Jako, ze juz sporo pieniędzy zainwestowałam w ten kierunek, nie zamierzam z niego rezygnować (zreszta, zrezygnowałam juz z dwóch kierunków poprzednio, bo okazały sie totalną klapą). Myśle zatem, z czym mozna by było połączyć elektro, zeby to miało jakis sens, poniewaz przy promieniach będę bała się pracować, jedyne do czego moge sie pokusić to EKG, EEG, spirometria i audiometria(chociaz to jest monotonne i nudne) lub MRI( chociaz i turaj doczytalam, ze pole magnetyczne takze sprzyja rozwojowi nowotworów). Takze jestem w kropce. Myslalam o biotechnologii lub inżynierii biomedycznej, tylko nie wiem, czy to bedzie miało jakikolwiek sens. Prosze o radę! Pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Z czym połączyć elektroradiologie?

Post autor: Mårran »

Ja polecam inżynierię biomedyczną, możesz po tym pracować przy serwisowaniu albo budowie urządzeń medycznych, bez promieniowania, a kierunek to jednak inżynieria, lepiej rokuje pracą niż kierunki medyczne.
Pani Buka
pappitka
Posty: 34
Rejestracja: 11 sie 2015, o 16:40

Re: Z czym połączyć elektroradiologie?

Post autor: pappitka »

A czy dla dziewczyny inżynieria biomedyczna sie nadaje? Wydaje mi sie, ze praca przy maszynach, to raczej dla facetów, chociaz nie wiem.

Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Z czym połączyć elektroradiologie?

Post autor: Mårran »

Imo tak, inżynier to raczej praca przy kompie, od dźwigania są techniczni
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości