zabrze stomatologia - pytania?

Jak dostać się na stomatologię, które uczelnie są najlepsze, ile muszę mieć punktów, jakie są zasady rekrutacji na studia medyczne. Wszystko co dotyczy stomatologii na studiach i w pracy zawodowej.
hyaq
Posty: 39
Rejestracja: 2 maja 2011, o 18:19

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: hyaq »

byłam się zapytać o niemiecki, jest tylko średniozaawansowany i zaawansowany. na immatrykulacji wprowadzono nas w błąd, ale tak rozkminiam, może gdybyśmy zorganizowali grupę niemiecki od podstaw i z taką propozycją udali się do kobiety od lektoratu? jak jutro zdążę, to zapytam o taką ewentualność (na tablicy są wywieszone inf - ang-zaawansowany, niemiecki-średnio i zaawansowany, francuski-3poziomy trudności)
falkon
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 23:59

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: falkon »

ja biore niemiecki. ma ktos pojecie czemu ma sluzyc to spotkanie z germanistka na przelomie poniedzialek-czwartek?
iamchuckbass
Posty: 4
Rejestracja: 10 wrz 2011, o 09:59

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: iamchuckbass »

a wie ktos co z wfem? i od kiedy zaczyna sie lacina bo rozpiska jest ale na zdj.nie widze zadnej daty
falkon
Posty: 16
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 23:59

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: falkon »

ludzie z lekarskiego pisali chyba ze łacina juz od jutra jest podobno, ale informacja niepotwierdzona poki co
Awatar użytkownika
misiek19
Posty: 201
Rejestracja: 23 kwie 2009, o 21:22

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: misiek19 »

komplet materiałów na caly rok stoy, ksiazki, kserowki, notatki, pytania egzaminacyjne z opracowaniem, bonusy multimedialne. Info na priv
Polecam bo komus będą dobrze słuzyc napewno:) duzo taniej niz gdybyscie musieli wszystko kupowac/kserowac:)
Awatar użytkownika
Stalowy
Posty: 2447
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:35

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: Stalowy »

Kod: Zaznacz cały

sztalowy.blogspot.com
blog o Żabrzańszkiej stomie i nie tylko
nicka
Posty: 24
Rejestracja: 6 sie 2009, o 19:04

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: nicka »

jakieś pytania ?:D 4 rok odpowie:)
anecia87
Posty: 79
Rejestracja: 10 cze 2011, o 15:04

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: anecia87 »

dużo nauki?
agata92
Posty: 17
Rejestracja: 30 wrz 2011, o 19:00

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: agata92 »

Oj dużo
nicka
Posty: 24
Rejestracja: 6 sie 2009, o 19:04

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: nicka »

jeśli chodzi o 3 rok: 1 semestr spoko oczywiscie tez wszystko w duzej mierze zalezy od asystentow, zaczynaja sie zajecia praktyczne wiec jest calkiem milo. jest tylko 1 egzamin z mikrobiologii jamy ustnej.
2 semestr- juz gorzej bo zaczyna sie farmakologia, ale tez oczywiscie zalezy od prowadzacego, niektorzy znajomi praktycznie do czerwca mieli tyły u jednego pana doktora, a inni wszystko w pierwszym terminie. mimo wszytsko uwazam, ze to farmy naprawde warto sie przylozyc. egzaminy: 2 pediatria- wszyscy zdaja:) i matarialy-wszyscy zdaja:) ogolnie przynajmniej w tym zimowym semestrze mniej nauki niz na 1 czy 2 roku
eschtin
Posty: 66
Rejestracja: 14 mar 2012, o 18:39

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: eschtin »

Witam d Mam dosyć osobliwe pytanie, ale niestety jestem pod monstrualną presją Otóż mam możliwość jechać na koncert Florence + The Machine do Berlina w okolicach 1 grudnia i muszę się zdecydować na dniachlt Stąd mam prośbę, mógłby mi ktoś powiedzieć, czy istnieje szansa niezawalenia sobie czegoś przez taki wypad w pierwszym semestrze studiów?gt

Z góry dzięki!
siulka
Posty: 82
Rejestracja: 10 maja 2011, o 16:38

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: siulka »

Istnieje taka szansa, o ile nie opuścisz zajęć z biofizyki i histologii, bo to automatycznie dorzuca Ci temat do zdawania na zajęciach zaliczeniowych na koniec semestru, ale jeżeli wtedy przyciśniesz, to da się spokojnie zrobić .
Ja bym się nie zastanawiała nawet sekundy czy jechać na Flo czy kuć - tak z perspektywy czasu - miałam jedną biofizykę do tyłu i zdałam ją spokojnie w tym terminie poprawkowym, miałam pierwszy termin na egzaminie i zdałam również bezproblemowo, ale oczywiście było to okupione ogromem nauki . Gorzej jeśli zawalisz sobie wcześniej i w grudniu będziesz mieć do tyłu więcej. wtedy może być ciężko się wyplątać. Jedyne wyjście, żeby wilk był syty i owca cała - po prostu cisnąć od samego początku z nauką, pierwszy semestr stomy jest prze$^%&^# ciężki, siedzisz i płaczesz nad książkami czasami ze zmęczenia, ale da się to przeżyć - to taki sprawdzian tego, czy naprawdę jesteś zdeterminowana, żeby sięgnąć po swoje marzenia
eschtin
Posty: 66
Rejestracja: 14 mar 2012, o 18:39

Re: zabrze stomatologia - pytania?

Post autor: eschtin »

Uf, dzięki D Jest nadzieja! No nic, jeszcze się zastanowię, przemyślę wszystkie za i przeciw i zobaczymy d Właśnie słyszałam, że jest strasznie ciężko, a lek sobie leży w tym czasie. Może będzie mi choć trochę łatwiej, bo liznęłam troszkę anatomii i miałam mega dużo modelarstwa w szkole policealnej D HOPE SO!
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość