Zagrywka PAM'u?

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Fanatyczka
Posty: 21
Rejestracja: 26 lut 2009, o 17:39

Zagrywka PAM'u?

Post autor: Fanatyczka »

Najpierw afera z przelicznikiem a teraz to.

Możliwe, że mało z Was zwróciło na to uwagę. Ale w zasadach rekrutacji na rok 2009/2010 jest kolejna zmiana!
Tym razem zmiana ta dotyczy wydziału Nauk o zdrowiu kierunku Pięlęgniarstwo.

Wcześniej wymagana była podstawowa lub rozszerzona biologia.


A teraz: Biologia, chemia lub fizyka na poziomie rozszerzonym


Nie mogę bliżej określić kiedy dokładnie ta zmiana nastąpiła. Ale co z tymi co zdawali podstawową biologie i chcieli iść na pięlęgniarstwo.

Wspólczuje tym, z którymi tak PAM zagrał.


[ Dodano: Sob Maj 23, 2009 15:34 ]
Czy to nie jest już śmieszne ? Może niedługo się okaże, że na medycyne będzie trzeba tylko trzy podstwy . Nierealne ale z tą uczelnią najwidoczniej wszytsko jest możliwe.



szkoda słów
conchita_wurst
Posty: 68
Rejestracja: 10 lip 2008, o 15:11

Re: Zagrywka PAM'u?

Post autor: conchita_wurst »

Pomorska Akademia Medyczna w Szczecinie informuje, że na rok akademicki 2009/2010 obowiązują zasady rekrutacji zawarte w Uchwale Nr 72/2008 Senatu Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie z dnia 28 maja 2008 r. w sprawie ustalenia zasad i trybu przyjmowania kandydatów na studia w Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie na Wydziale Lekarskim i Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym oraz Uchwale Nr 73/2008 Senatu Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie z dnia 28 maja 2008 r. w sprawie ustalenia zasad i trybu przyjmowania kandydatów na studia w Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie na Wydziale Nauk o Zdrowiu, których tekst jednolity umieszczony jest na stronie Biura Rekrutacji PAM.

Szczecin, dnia 22.05.2009 r.

ej o co chodzi przeciez włąsnie w tych uchwałach jest mowa o przeliczniku a skoro one obowiazuje, to dlaczego na stronie rekrutacji sąnieaktualne ja już nic nie wiem. o co kaman?
m0rix
Posty: 161
Rejestracja: 15 maja 2009, o 06:16

Re: Zagrywka PAM'u?

Post autor: m0rix »

Może webmaster zapomniał skasować napisnieaktualne"
biologiczka90
Posty: 239
Rejestracja: 23 sty 2009, o 13:15

Re: Zagrywka PAM'u?

Post autor: biologiczka90 »

nie no wszystko jest ok chyba. Te uchwaly sa aktualne jak najbardziej,tak jak napisali, nieaktualne sa tylko zmiany i zalaczniki zmieniajace te uchwaly:

Uchwała Nr 6/2009 zmieniająca Uchwały Nr 72/2008 i 73/2008 - nieaktualna
Załącznik Nr 1 do Uchwały Nr 6/2009 - nieaktualna
Załącznik Nr 2 do Uchwały Nr 6/200 - nieaktualna

Ogolnie,jednym slowem, nieaktualne jest wszystko co zostalo podjete po bodajze 28 maja 2008, bo do tego czasu prawnie byl czas aby podac zasady rekrutacji.


No wspolczuje tym ktorzy marzyli o PAMie a tu taka niespodzianka
littledream
Posty: 74
Rejestracja: 20 maja 2009, o 17:55

Re: Zagrywka PAM'u?

Post autor: littledream »

PAM ma kompleks tej gorszej uczelni ( jak dla mnie niekoniecznie). Zagrywka była po to by ściągnąć do siebie tych których odrzuci Warszawa- że niby najzdolniejszych/ Taka prawda, chcieli też mieć pewną kasę z rekrutacji, bo te tysiące kandydatów złożyłoby bankowo kase na Warszawę i asekuracyjnie na PAM. Tyle- polityka ekonomiczna.

Naprawdę Wam współczuję. ale zostały Wam jeszcze uczelnie z wymaganymi rozszerzonymi biol+chem. Nie traćcie nadzieji
Fanatyczka
Posty: 21
Rejestracja: 26 lut 2009, o 17:39

Re: Zagrywka PAM'u?

Post autor: Fanatyczka »

tak zgodze sie z Wami itd z 28 maja 2008 r itd

ale wymogi co do matury zostaly zmienione teraz moze pare tyg temu.
na poczatku maja pisalo ze zeby isc na pielegniarstwo wystarczy podstawowa lub rozszerzona biologia a teraz ci co maja podstawowa biolo moga sobie pomazyc .


wspolczuej im


dobrze ze pisałam rozszerzenia same
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości