Zaświadczenie lekarskie

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Awatar użytkownika
Irminna
Posty: 200
Rejestracja: 10 lip 2010, o 10:58

Zaświadczenie lekarskie

Post autor: Irminna »

Jakie badania musieliście robić żeby wam podstemplowano zaświadczenie lekarskie do PAM-u?
Kornikosz
Posty: 21
Rejestracja: 22 lip 2010, o 08:19

Re: Zaświadczenie lekarskie

Post autor: Kornikosz »

Walka o moje zaświadczenie lekarskie to był istny horror, łatwiej by mi było przyjechać do Szczecina i je tam po prostu zrobić a badań było dosyć sporo, począwszy od krwi z rozmazem a na neurologu skończywszy, generalnie - uroczo!
Awatar użytkownika
Irminna
Posty: 200
Rejestracja: 10 lip 2010, o 10:58

Re: Zaświadczenie lekarskie

Post autor: Irminna »

serio? bo do Olsztyna wystarczy zwykłe zaświadczenie podstemplowane przez lekarza rodzinnego, stwierdzające brak przeciwwskazań do studiowania na
Anulka1304
Posty: 41
Rejestracja: 1 cze 2010, o 15:41

Re: Zaświadczenie lekarskie

Post autor: Anulka1304 »

kurcze mi lekarz medycyny pracy z marszu wypisal zaswiadczenie nie badajac mnie
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: Zaświadczenie lekarskie

Post autor: Wendy »

Ja dałam zwykłe zaświadczenie, wydrukowane z ich strony, wypisane przez lekarza medycyny pracy, bez specjalnych badań. Nie było chyba żadnych problemów, bo w mailu napisali tylko, że dokumenty do nich dotarły.
Awatar użytkownika
Irminna
Posty: 200
Rejestracja: 10 lip 2010, o 10:58

Re: Zaświadczenie lekarskie

Post autor: Irminna »

A nie potrzebowałaś skierowania? W tym skierowaniu jest masę strasznych rzeczy. Nie wysyłał ci do jakichś specjalistów? Kornikosz mówi że miała masę badań
Aniek
Posty: 30
Rejestracja: 4 maja 2008, o 10:44

Re: Zaświadczenie lekarskie

Post autor: Aniek »

Składałam dokumenty osobiście. Przy mnie zostały one sprawdzone przez pracownicę uczelni. Dostarczałam tylko druk ze strony PAMu wypełniony przez lekarza medycyny pracy. Nie miałam robionych żadnych badań. Dokumenty zostały przyjęte bez problemu a moja kandydatura zakwalifikowana. Mam nadzieję że pomogłam
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Zaświadczenie lekarskie

Post autor: Asillith »

Ja poszłam do przychodni w Szczecinie przed złożeniem papierów i też z marszu mi dali zapłaciłam tylko coś.
Awatar użytkownika
Wendy
Posty: 430
Rejestracja: 15 maja 2008, o 16:39

Re: Zaświadczenie lekarskie

Post autor: Wendy »

Nie miałam żadnego skierowania, poszłam, zapłaciłam i lekarz mi wypisał zaświadczenie.
Asia123
Posty: 189
Rejestracja: 14 maja 2010, o 12:34

Re: Zaświadczenie lekarskie

Post autor: Asia123 »

A gdzie dokładnie byłaś w Szczecinie? Tak z marszu Ci dali?
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Zaświadczenie lekarskie

Post autor: Asillith »

Poszłam na uczelnie po skierowanie z marszu mi dali. A później byłyśmy bodajże w Medicusie i tam zapłaciłam zostałam przyjęta i dostałam zaświadczenie. Całość zajęła jakieś 2 godzinki, bez żadnych badań itp
conchita_wurst
Posty: 68
Rejestracja: 10 lip 2008, o 15:11

Re: Zaświadczenie lekarskie

Post autor: conchita_wurst »

Asillith a lekarz w medicusie wymagał tego skierowania? bo ja swoje gdzieś posiałam
Asillith
Posty: 751
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:58

Re: Zaświadczenie lekarskie

Post autor: Asillith »

Nie wiem ja im to dałam bo miałam i tyle.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości