Zawroty głowy skutkiem pogody?

Problemy medyczne, obejmujące wiedzę o zdrowiu i chorobach człowieka, o sposobach zapobiegania chorobom oraz ich leczeniu
Reakcja

Zawroty głowy skutkiem pogody?

Post autor: Reakcja »

Witam wszystkich.
Od wczoraj mam, takie jakby zawroty głowy. Czasem nie mogę utrzymac równowagi. Czym to może byc spowodowane? Ogólnie czuję się dobrze (no może oprócz tego, że momentami pobolewa mnie głowa). Śpię dośc długo (9-10h). Od wczoraj pogorszyła się pogoda w moim regionie. Czy to ma z tym jakiś związek? Bo powiem szczerze, że taki stan powoli staje się uciążliwy
Awatar użytkownika
Dido
Posty: 70
Rejestracja: 2 paź 2009, o 16:13

Re: Zawroty głowy skutkiem pogody?

Post autor: Dido »

Powiem tak, niektórzy ludzie są meteoropatami, czyli reagują na zmiany pogody, może Ty też nim jesteś
Pomyśl, jak dbasz o siebie w ostatnich dniach, odchudzasz się? może za dużo się uczysz?
Reakcja

Re: Zawroty głowy skutkiem pogody?

Post autor: Reakcja »

Nie odchudzam się. Hm. ciężko ocenic mi, czy za dużo się uczę. Myślę, że tak przeciętnie
Ale za to ostatnio mam, że tak powiem stres. Czy to ma jakieś powiązania?
Orchidea
Posty: 168
Rejestracja: 14 sie 2009, o 23:27

Re: Zawroty głowy skutkiem pogody?

Post autor: Orchidea »

Pogoda ma duży wpływ na ogólne samopoczucie człowieka.Zmiana pogody,ciśnienia powoduje nieraz ból stawów oraz bóle i zawroty głowy.Mi też się tak dzieje na zmianę pogody.Dlatego te Twoje zawroty też mogą zależeć od pogody,bo jak piszesz akurat się zmieniła
Choć może być inaczej.
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości