Zbiór zadań z chemii Witowskiego czy Pazdry?

Matura 2019 - Forum maturzystów i kandydatów na studia. Nie wiesz jaki wybrać kierunek? Nie wiesz jak wygląda rekrutacja? Masz pytanie dotyczące toku studiów?
hkctr
Posty: 3
Rejestracja: 27 lis 2018, o 08:26

Zbiór zadań z chemii Witowskiego czy Pazdry?

Post autor: hkctr »

Cześć. Mam zbiory zadań Witowskiego i zbiór zadań Pazdry. Żadnego z nich nie traktuję jako zbiór zadań maturalnych, raczej jako zbiór do wbicia sobie teorii do głowy. Po prostu chcę przerabiać równoległe z podręcznikami. Zastanawiam się który z nich wybrać, bo do maja nie zdążę wszystkiego a i szczerze mówiąc komu by się chciało tłuc z 8 tysięcy zadań? Co sądzicie? Wewnętrznie wydaje mi się, że powinienem wybrać Pazdrę, później najwyżej jakąś teraz maturę lub pac i arkusze.
00000000000000000000
Posty: 1479
Rejestracja: 9 wrz 2017, o 17:30

Re: Zbiory zadań - chemia

Post autor: 00000000000000000000 »

Gdybyś zdecydował się na zbiory Witowskiego to koniecznie weź pod uwagę to co napisano na stronie głównej wydawnictwa (cytat):

"Uwaga – obecna edycja od poprzednich różni się jakościowo i ilościowo tak bardzo, że zalecamy nie odkupywanie zbiorów starszych, a korzystanie z najnowszej EDYCJI 2002-2019."

Co prawda w tych starszych, które mam jest w przedmowie napisane, że są WOW ale jak widać mogły być lepsze.
hkctr
Posty: 3
Rejestracja: 27 lis 2018, o 08:26

Re: Zbiory zadań - chemia

Post autor: hkctr »

Mam te najnowsze. To jest wpis tyle samo wart co ten w Pazdrze, żeby nie kupować używek, bo nie ma 4 wkładek bez których nie da się zrobić wielu zadań (mniej więcej 3* układ okresowy pierwiastków i tablica rozpuszczalności ). Miałem kiedyś starsze, tak samo nudne, średnio chce się patrzeć w te zadania, przynajmniej mi, stąd zastanawiam się czy może lepiej zrobić Pazdrę.

Ilościowo się różni, jest może średnio 10 zadań na dział więcej, to co mogli zerżnąć z matur, banku CKE, olimpiad gimnazjalnych itp., zmienili rozkład treści no i jakościowo to w sumie nie wiem. Właściwie jak patrzę na witowskiego to zastanawiam się czy chce mi się pisać biochem
James Bond
Posty: 394
Rejestracja: 28 gru 2017, o 08:34

Re: Zbiór zadań z chemii Witowskiego czy Pazdry?

Post autor: James Bond »

Najlepiej uzbroić się w motywację, zamknąć face do odwołania, wyłączyć telefon, pożegnać znajomych, zamknąć nocne kluby, odłożyć prochy na miejsce.
Zaszyć się, zakochać się w nauce i siedzieć i pracować, i potraktować naukę jak pracę. Można zliczyć i to i to
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości