Zbiory zadań pod nową maturę

Opinie i pomoc w wyborze odpowiedniej literatury przygotowującej do matury podstawowej i rozszerzonej z biologii. Wykaz książek do nauki biologii
Hrabek
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2016, o 12:49

Zbiory zadań pod nową maturę

Post autor: Hrabek »

Cześć!

Posiadam zbiory z biologii i chemii Witowskiego. Przeglądając niedawno forum natrafiłem na opinie, że zbiory tego Pana pod kątem nowej matury nie wypadają najlepiej. Jestem w drugiej klasie liceum, do tego czasu robiłem regularnie zadania ze zbiorów ale czuję, że potrzebuje jeszcze jakiś dobrych zbiorów, typowo dopasowanych już do formuły nowej matury. Interesują mnie zbiory zarówno do biologii jak i chemii. To już kolejny wątek o książkach, jednak liczę na wyczerpujące odpowiedzi - jestem kompletnie zielony w tematach zbiorów zadań a chciałbym zacząć przygotowywać się z nowymi jak najszybciej. Z góry dziękuje!
Hrabek
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2016, o 12:49

Re: Zbiory zadań pod nową maturę

Post autor: Hrabek »

Moje kolejne pytanie to kwestia repetytoriów. Czy warto je kupować posiadając podręczniki i notatki z lekcji? Jeśli tak, to jakie?
castle
Posty: 105
Rejestracja: 8 kwie 2015, o 16:43

Re: Zbiory zadań pod nową maturę

Post autor: castle »

Polecam Teraz matura do biologii i chemii i Trening przed maturą z Omegi do chemii z doświadczeniami i zadaniami ( to są dwie książki) . A repetytoriów moim zdaniem nie opłaca się kupować bo po pierwsze wiedza podręcznikowa na maturę wystarcza, a po drugie często repetytoria to skondensowany, taki sam materiał jak w podręczniku ( mam na myśli Nową Erę ).
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość