Zdjęcie legitymacyjne - pomocy!

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
lexie913
Posty: 33
Rejestracja: 30 cze 2014, o 20:57

Zdjęcie legitymacyjne - pomocy!

Post autor: lexie913 »

Mam pytanie odnośnie zmiany zdjęcia legitymacyjnego. Zakończyłam już proces rejestracji, wysłałam wszystko, ale przez moją głupotę nie dopatrzyłam się, że zdjęcie do dowodu o które prosiłam u fotografa jest źle zrobione, nie widać lewego ucha. Jestem teraz w kropce bo złe zdjęcie jest już wysłane, nie mogę niczego zmienić w formularzu. Czy ktoś wie czy można zmienić to jeszcze albo czy konsekwencją tego może być nie przyjęcie na studia?
Jakiekolwiek pomysły bardzo potrzebne
Offcaa
Posty: 24
Rejestracja: 17 maja 2013, o 11:57

Re: Zdjęcie legitymacyjne - pomocy!

Post autor: Offcaa »

Myślę, że na studia zostaniesz przyjęty bez obaw jeżeli stwierdzą, że zdjęcie jest złe pewnie poproszę Cię o przesłanie innego. Przypuszczam, że teraz nawet na to nie patrzą i dopiero zweryfikują zdjęcia pod koniec wrześnie kiedy robią legitymacje
iridescent_one
Posty: 43
Rejestracja: 29 cze 2014, o 19:43

Re: Zdjęcie legitymacyjne - pomocy!

Post autor: iridescent_one »

Też nie uważam, żeby to był jakiś problem. W końcu przyjmują raczej na podstawie punktów przede wszystkim, nie zdjęć Jeżeli masz na tyle punktów, to proponuję wyluzować i tylko się cieszyć i czekać na przyjęcie, a nie przejmować się czymś, co na pewno spokojnie da się naprawić.
lexie913
Posty: 33
Rejestracja: 30 cze 2014, o 20:57

Re: Zdjęcie legitymacyjne - pomocy!

Post autor: lexie913 »

Wielkie dzięki! Byłam tym bardziej przejęta, bo mam tyle punktow ze powinno wystarczyć. Nic tylko teraz czekać i cieszyć się wakacjami

rkgreen
Posty: 59
Rejestracja: 24 sie 2012, o 19:38

Re: Zdjęcie legitymacyjne - pomocy!

Post autor: rkgreen »

Ja mam nie ten profil na zdjęciu Ale w przypadku poprzedniej uczelni nie było to problemem Mam nadzieje, ze tym razem tez nie

Awatar użytkownika
liath
Posty: 394
Rejestracja: 29 gru 2011, o 21:15

Re: Zdjęcie legitymacyjne - pomocy!

Post autor: liath »

Jak się niepokoisz to zadzwoń do nich i powiedz jak sprawa wygląda. ) I jak coś to pewnie byś mogła jak się już dostaniesz zawieźć im dobre zdjęcie i po kłopocie.
lexie913
Posty: 33
Rejestracja: 30 cze 2014, o 20:57

Re: Zdjęcie legitymacyjne - pomocy!

Post autor: lexie913 »

Przyjęli mnie do Wawy i Bydgoszczy także w razie czego mam jakiś grunt, ale wolałabym Poznań jednak
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości