Zmiana uczelni

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
tisiphone
Posty: 62
Rejestracja: 10 sie 2011, o 09:25

Zmiana uczelni

Post autor: tisiphone »

Jaka jest realna mo?liwo przeniesienia z Bydgoszczy na inn? uczelnie w kraju? np. Pozna
halidor
Posty: 1519
Rejestracja: 17 lip 2012, o 10:54

Re: Zmiana uczelni

Post autor: halidor »

dlaczego chcesz si? przenie?
BioMed
Posty: 92
Rejestracja: 2 lip 2011, o 14:45

[Link] Zmiana uczelni

Post autor: BioMed »

halidor, zerknij tu:
post607532.html#p607532
post610285.html#p610285

Wygl?da na to, ?e tisiphone jeszcze nie studiuje, a jej pytanie ma czysto teoretyczny charakter.
Awatar użytkownika
Wendigo
Posty: 1213
Rejestracja: 9 mar 2012, o 11:37

Re: Zmiana uczelni

Post autor: Wendigo »

tisiphone pisze:Jaka jest realna mo?liwo przeniesienia z Bydgoszczy na inn? uczelnie w kraju? np. Pozna
Wszystko zale?y od programów studiów na obydwu uczelniach, a dok?adniej od stopinia ich podobie?stwa, od Twoich ocen oraz po czci od wyniku maturalnego (Twój wynik musi by? cho? troch? zbli?ony do progu jaki obowi?zywa? na danej uczelni).
siemson
Posty: 61
Rejestracja: 9 lip 2013, o 14:46

Re: Zmiana uczelni

Post autor: siemson »

Czy DO Bydgoszczy moge przeniesc sie po jednym semestrze? Czy warto probowac chociaz? Prosze o odpowiedz.

omega211
Posty: 22
Rejestracja: 27 sie 2013, o 15:54

Re: Zmiana uczelni

Post autor: omega211 »

Watpie zeby byla mozliwosc juz po 1 semestrze- chyba najwczesniej po roku. Jaki prog ostatecznie w CB wgl? W kato Ci sie nie podoba?
siemson
Posty: 61
Rejestracja: 9 lip 2013, o 14:46

Re: Zmiana uczelni

Post autor: siemson »

To nie jest kwestia podobania". Do Katowic mam ponad 500km, do Bdg 100km i znam miasto, o to tu chodzi.
czarnawdowa
Posty: 8
Rejestracja: 10 mar 2014, o 16:19

Re: Zmiana uczelni

Post autor: czarnawdowa »

Orientuje si? mo?e kto? czy po roku z Uniwersytetu Warszawskiego z in?ynieri nanostruktur by?aby mo?liwo?c przenie si? na 2 rok na PW na in?ynieri? materia?ow Z tego co patrzy?am przedmioty chyba ?rednio si? pokrywaj? i boj? si?, ?e ten rok na UW by?by po prostu zmarnowany. A jak na razie UW to moja jedyna opcja na studia, bo na PW nie jestem nawet na ?adnej li?cie rezerwowej.
rozekkwidzyn
Posty: 143
Rejestracja: 12 maja 2010, o 06:07

Re: Zmiana uczelni

Post autor: rozekkwidzyn »

Z Kato najlepiej si? do Bydgo przenie w?a?nie po 1 semestrze! Bo pó?niej s? problemy z biochemi? i w zasadzie po roku bardzo juz trudno si? przenosi?. Problemem jest jednak zaliczenie 1 sesji na ?UM z tego co wiem
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości