ZOOLOGICZNY SZCZECIN-NA POMOC GRYZONIOM

red_imp
Posty: 6
Rejestracja: 21 mar 2009, o 18:10

ZOOLOGICZNY SZCZECIN-NA POMOC GRYZONIOM

Post autor: red_imp »

byłam ostatnio w Szczecinie i z ciekawości weszłam do jednego ze sklepów zoologicznych.nie wierzyłam własnym oczom co tam się dzieje! Dwa akwaria z szynszylami były brudne i nawet zakiełkowała tam trawa,to był już kompost.straszne. Te ekspedientki nawet nie potrafią wymienic tym zwierzakom trocin a potem problemy z chorobami [/b]
Awatar użytkownika
lukashx6
Posty: 58
Rejestracja: 4 lip 2009, o 09:48

Re: ZOOLOGICZNY SZCZECIN-NA POMOC GRYZONIOM

Post autor: lukashx6 »

Niestety obawiam się,że w pierwszym lepszym Sklepie Zoologicznym na terenie Polski zastaniesz podobny problem z higieną i opieką nad sprzedawanymi zwierzętami Tylko te,które wyrobiły sobie renomę zazwyczaj dbają o swój towar,reszta ma to wszystko lekko powiedziawszy w d. . A wszystko przez to,że właściciele sklepów zatrudniają ludzi niekompetentnych,bez doświadczenia i potem się dziwią,dlaczego zwierzęta im zdychają i chorują oraz,że nikt nie kupuje towaru od nich. Ja osobiście stronię od takich sklepów i zaopatruję się u porządnych hodowców w zwierzęta,mam pewność,że były humanitarnie hodowane
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości