Zootechnika SGGW

Gdzie można studiować zootechnikę, jakie są zasady rekrutacji na studia, jak ciężkie są studia, czy znajdę ciekawą i dobrze płatną pracę po zootechnice? Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedzi na forum.
ad3k3123
Posty: 21
Rejestracja: 6 lip 2011, o 17:20

Re: Zootechnika SGGW

Post autor: ad3k3123 »

o ile nic mi nie przeszkodzi po drodze i dopisze troche szczescia D
Awatar użytkownika
loka
Posty: 62
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 16:50

Re: Zootechnika SGGW

Post autor: loka »

Dobra, a teraz zaczynam mieć pytania.

1. To orzeczenie lekarskie, to jest skierowanie do lekarza medycyny pracy i składamy je na koniec września czy teraz?
2. Robimy ksero dowodu osobistego i świadectwa ukończenia szkoły tak?
3. Zaświadczenie o sczepieniu na tężec ma być w originale? Mam je, ale jest spięte razem z resztą szczepień na żółtaczkę, gruźlicę i różyczkę.

Wiem, że tam jest wszystko napisane, ale chcę się upewnić
ad3k3123
Posty: 21
Rejestracja: 6 lip 2011, o 17:20

Re: Zootechnika SGGW

Post autor: ad3k3123 »

1. najpozniej w dniu rozpoczecia zajec wiec mozesz to zlozyc 15 lipca z resza papierow albo jak masz problem z uzyskaniem tego papierku to ewentualnie na poczatku roku szkolnego/uniwersyteckiego jak wolisz
2.tak na stronce sggw jest mowa o kopii to raczej nie jest im potrzebny orginal tak samo z dowodem ale jak tak bardzo chcesz mozesz im dac orginal
3.no raczej orginal jak na stronce nie ma nic napisane o kopii
Cytrulina
Posty: 136
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:16

Re: Zootechnika SGGW

Post autor: Cytrulina »

Hej, mnie też przyjęli
Ale się cieszę

A co do pytań, to ja dawałam oryginał świadectwa maturalnego i świadectwa ukończenia szkoły średniej, bynajmniej nie są one mi do niczego potrzebne
Co do tego zaświadczenia, to do 15 października można je donieść, ale lepiej wcześniej zrobić te badania.bo to najpierw trzeba się zapisać itp., a nie wiadomo jakie terminy będą Bo pocztą przysyłają nam skierowanie do lekarza, można iść w przychodni SGGW. (Przynajmniej tak było 2 lata temu)

Ja to nie wiem, kiedy powinnam zanieść papiery, bo nie mogę wejść na stronę SGGW
Awatar użytkownika
loka
Posty: 62
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 16:50

Re: Zootechnika SGGW

Post autor: loka »

Mieszkasz w Warszawie to masz blisko
Ja musze jeszcze jechać do Torunia po papiery i jeszcze zrobić obiegówkę .
Cytrulina
Posty: 136
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:16

Re: Zootechnika SGGW

Post autor: Cytrulina »

I to jest jakiś plus
Ale jak dostaniesz pokój w akademiku, to wtedy ty będziesz mieć brdzo blisko i ja ci będę zazdrościć
Mi dojazd zajmuje ok. 30 - 40 minut, więc jednak sporo
lejdi_di
Posty: 2
Rejestracja: 9 lip 2011, o 23:58

Re: Zootechnika SGGW

Post autor: lejdi_di »

Też się dostałam
Awatar użytkownika
loka
Posty: 62
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 16:50

Re: Zootechnika SGGW

Post autor: loka »

Grats dla wszystkich przyszłych studentów zootechniki 11
Cytrulina
Posty: 136
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:16

Re: Zootechnika SGGW

Post autor: Cytrulina »

Gratulacje dla wszystkich co się dostali

Witaj, lejdi w naszym zootechnicznym gronie
lejdi_di
Posty: 2
Rejestracja: 9 lip 2011, o 23:58

Re: Zootechnika SGGW

Post autor: lejdi_di »

Ok, dopisałam się na gronie
meg22500
Posty: 10
Rejestracja: 3 lip 2011, o 21:15

Re: Zootechnika SGGW

Post autor: meg22500 »

ufff jestem i ja D dopiero dzisiaj sie dowiedziałam, bo na wyjeździe bylam ) do zobaczyska
TheGrzeesiek
Posty: 31
Rejestracja: 7 cze 2011, o 13:33

Re: Zootechnika SGGW

Post autor: TheGrzeesiek »

Witajcie

Ja też się dostałem na SGGW, ale na biologię. Słuchajcie, chciałem się zapytać jak to jest z tymi akademikami. Wiem, że pod uwagę przy zapisach biorą jakieś tam dochody (trzeba złożyć mnóstwo papierów) i odległość. Jestem ze Szczecina, więc chyba mam jakieś szanse na akademik, tylko co jeśli będę miał wyższe dochody niż przewidują, czy zakwalifikują mnie? Pytam bo jestem zupełnie zielony w tym temacie

Aa i jeszcze jedno. Czy zostanę przydzielony do danego akademika z automatu", czy sam mogę sobie go wybrać?
Awatar użytkownika
loka
Posty: 62
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 16:50

Re: Zootechnika SGGW

Post autor: loka »

Hej!

Dobra, po kolei.
Również będę się starać o Akademik i to jest jednak wyższa pierdolencja i trzeba mieć dżo cierpliwości do tego

Na stronie Administracji Domów studenckich SGGW masz napisane jakie papiery będą wymagane.
Nie powiem Ci, czy na 100% przydzielą Ci akademik jeśli dochody będą wyższe niż oni przewidują, ale że mieszkasz daleko to jest duże prawdopodobieństwo, że dostaniesz miejsce. Musisz tylko się starać i ewentualnie odwoływać.

Do 12 września powinny być wyniki i musisz do nich zadzwonić i zarezerwować miejsce, obowiązkowo pod groźbą odrzucenia Twojej kandydatury.

Jeśli chodzi o wybór konkretnego akademika, to SGGW ma tak, że konkretny wydział ma konkretny akademik, ale w trakcie możesz się przenosić jeśli współlokatorzy wyrażą zgodę, coś takiego
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości