Zootechnika SGGW

Gdzie można studiować zootechnikę, jakie są zasady rekrutacji na studia, jak ciężkie są studia, czy znajdę ciekawą i dobrze płatną pracę po zootechnice? Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedzi na forum.
Cytrulina
Posty: 136
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:16

Zootechnika SGGW

Post autor: Cytrulina »

Hej Znajdzie się może ktoś tu na forum kto studiuje zootechnikę na sggw? Jeśli tak to niech się podzieli opinią na temat tego kierunku, czy jest ciekawie, czy dużo nauki i ogólnie jaka panuje atmosfera na wydziale? Za wszelkie opinie będę wdzięczna
Awatar użytkownika
loka
Posty: 62
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 16:50

Re: Zootechnika SGGW

Post autor: loka »

Hej

Również wybieram się na zootechnikę
Cytrulina
Posty: 136
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:16

Re: Zootechnika SGGW

Post autor: Cytrulina »

Też na SGGW? Czy na inną uczelnię?
Awatar użytkownika
loka
Posty: 62
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 16:50

Re: Zootechnika SGGW

Post autor: loka »

Też SGGW
Awatar użytkownika
loka
Posty: 62
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 16:50

Re: Zootechnika SGGW

Post autor: loka »

Jaką specjalizację wybierasz?
Cytrulina
Posty: 136
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:16

Re: Zootechnika SGGW

Post autor: Cytrulina »

Oooo to może się spotkamy Ja wybieram albo hodowlę zwierząt albo zwierzęta w agroturystyce i produkcji ekologicznej. Z tego co słyszałam to najbardziej oblegana jest trzecie specjalizacja czyli hodowla mały zwierząt i jest tam ograniczona liczba miejsc, więc raczej bym się na nią nie dostała nawet

A Ty którą wybierasz?
Awatar użytkownika
loka
Posty: 62
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 16:50

Re: Zootechnika SGGW

Post autor: loka »

Zastanawiam się nad zwierzętami w agroturystyce i produkcji ekologicznej. Ewentualnie hodowla zwierząt. Nie wiem które lepsze. Hodowli małych zwierząt nie wezmę, bo nie pokrywa się z moimi planami

Chcę pójść w konie, ale póki co nie jeżdżę, więc nie wybieram tej specjalizacji. Podobno 3/4 studentów to koniarze

Będziesz się ubiegać o Akademik?
Awatar użytkownika
loka
Posty: 62
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 16:50

Re: Zootechnika SGGW

Post autor: loka »

A co do atmosfery na SGGW, z tego co wiem jest bardzo fajna
Niektórzy wykładowcy są wredni, ale to normalne.

Wśród studentów, jest nice
Cytrulina
Posty: 136
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:16

Re: Zootechnika SGGW

Post autor: Cytrulina »

Nie będę się ubiegać o akademik Mieszkam na stałe w Warszawie to po pierwsze, a po drugie od uczelni dzieli mnie jakieś 30 km. a akademik przysługuje od odległości 50 km chyba A ty?
Awatar użytkownika
loka
Posty: 62
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 16:50

Re: Zootechnika SGGW

Post autor: loka »

Ja będę, mieszkam jakieś 120 km od Warszawy D Poza tym, odkąd zobaczyłam jak wyglądają ich akademiki.

Co Cię skłoniło do zootechniki
Cytrulina
Posty: 136
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:16

Re: Zootechnika SGGW

Post autor: Cytrulina »

No tak, dojeżdżać codziennie 120 km w jedną stronę na uczelnię na dłuższą metę jest zbyt męczące. Przynajmniej będziesz mieć blisko na uczelnię Tak, sama parę razy byłam w akademiku, u kolegi z roku, pokój trzyosobowy, ale jak dla mnie zbyt ciasno i tak. Wszystko tak naćkane. Ale nie mogę powiedzieć, że są w złym stanie. Ze dwa razy byłam też u koleżanki, która mieszka w dwuosobowym pokoju i tenże wyglądał lepiej. Jakoś tak lepiej było wszystko rozlokowane. Ale dochodzę cały czas do wniosku, że mieszkanie w akademiku to nie dla mnie
A czemu wybrałam zootechnikę? Bo kocham zwierzęta, na weterynarię nie mam szans się dostać, a jednak chciałabym związać swoją pracę ze zwierzętami
A ciebie co skłoniło? Może trafimy do jednej grupy?
Awatar użytkownika
loka
Posty: 62
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 16:50

Re: Zootechnika SGGW

Post autor: loka »

Ja też przez miłość do zwierząt

Mój były chłopak mieszka w trzyosobowym i faktycznie naćkane, ale mi się strasznie podoba Od roku mieszkam w akademiku i przyzwyczaiłam się już do takich warunków, gdzie wszyscy na kupie

Już studiujesz na SGGW?
Cytrulina
Posty: 136
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:16

Re: Zootechnika SGGW

Post autor: Cytrulina »

Studiowałam, ale przez to, że nie zaliczyłam warunku musiałam zabrać papiery
Ty też już studiujesz? Czy tak dla sportu mieszkasz w akademiku?
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość