ZOOTECHNIKA

Gdzie można studiować zootechnikę, jakie są zasady rekrutacji na studia, jak ciężkie są studia, czy znajdę ciekawą i dobrze płatną pracę po zootechnice? Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedzi na forum.
Awatar użytkownika
Carmabelle1
Posty: 232
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 23:49

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: Carmabelle1 »

A więc, kolega wyżej ma zacięcie i wie co chce robić, świetnie, i myślę że pod tym względem UTP w Bydgoszczy to dobry wybór, choć tak na prawdę nie mam zielonego pojęcia która uczelnia jest gorsza czy lepsza pod względem zootechniki, a takowych jest dość sporo w Polsce. Ja jeszcze do nie dawna byłam na 100% przekonana do weterynarii ale średnie wyniki maturalne trochę pogłębiły moje wątpliwości. Tak na prawdę to nie wiem co chce robić, po ukończeniu( jeżeli nie poprawię matury, bądź się rozmyśle nad wetą). Kurde jest tyle sprzecznych opinii, jedni mówią, ze nie warto iść na zoo, inni że jest sporo możliwości po tym kierunku. Mam już niezłe zamieszanie w głowie.

Gdzie jeszcze składacie?
Eidżi
Posty: 25
Rejestracja: 4 sie 2009, o 09:26

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: Eidżi »

Coś widzę że im się trochę godziny popołudniowe przesunęły bo ja już uważam iż jest wieczór.
nicka_91
Posty: 3
Rejestracja: 18 maja 2010, o 14:55

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: nicka_91 »

Dokładnie. Myślałam, że jajo zniosę prędzej niż te wyniki będą. No ale już po wszystkim) Chociaż dalej ochrony i zarządzania nie podali.
Awatar użytkownika
Carmabelle1
Posty: 232
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 23:49

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: Carmabelle1 »

I jak Wrocławianie, dostaliście się? Zostajecie we Wrocku czy czekacie na inne uczelnie?
ludax
Posty: 6
Rejestracja: 5 lip 2010, o 19:08

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: ludax »

Carmabelle1 pisze:Ja jeszcze do nie dawna byłam na 100% przekonana do weterynarii ale średnie wyniki maturalne trochę pogłębiły moje wątpliwości. Tak na prawdę to nie wiem co chce robić, po ukończeniu( jeżeli nie poprawię matury, bądź się rozmyśle nad wetą). Kurde jest tyle sprzecznych opinii, jedni mówią, ze nie warto iść na zoo, inni że jest sporo możliwości po tym kierunku. Mam już niezłe zamieszanie w głowie.
to bardzo podobnie jak ja
wyniki z matur pokrzyżowały mi plany co do wety.
myślę, że zootechnika może być ciekawym kierunkiem samym w sobie no ale co potem?
ja ciągle liczę na to, że może jakimś cudem dostanę się na tą weterynarię
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: Korczaszko »

ludax pisze: myślę, że zootechnika może być ciekawym kierunkiem samym w sobie no ale co potem?
produkcja szynki i jajek
Awatar użytkownika
Carmabelle1
Posty: 232
Rejestracja: 23 kwie 2010, o 23:49

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: Carmabelle1 »

Korczaszko, właśnie jak to jest. Wy tam na tej wecie az tak strasznie nie lubicie tych zootechników? P:P
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: Korczaszko »

Mi są obojętni jak wszyscy inni studenci, po co mam ich nie lubić? Nasi prowadzą gnębią ich, ich gnębią nas [choc chyba przestaja]. Po przedmiotach zootechnicznych jakie miałam do tej pory, mam wrażenie, że zootechnika uczy tylko jak niedrogo ze świni wyprodukować dobrą szynkę.
Awatar użytkownika
wiolek1991
Posty: 60
Rejestracja: 30 cze 2010, o 17:41

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: wiolek1991 »

Korczaszko pisze:Mi są obojętni jak wszyscy inni studenci, po co mam ich nie lubić? Nasi prowadzą gnębią ich, ich gnębią nas [choc chyba przestaja]. Po przedmiotach zootechnicznych jakie miałam do tej pory, mam wrażenie, że zootechnika uczy tylko jak niedrogo ze świni wyprodukować dobrą szynkę.
Bosko
A jest ktoś kto idzie do Lublina?
Ja się dostałam tam na zootechnikę, ale też jeszcze mam głupią nadzieję na wetę
Eidżi
Posty: 25
Rejestracja: 4 sie 2009, o 09:26

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: Eidżi »

Ja się dostałam do Wrocławia Oto moje marzenie się spełniło
Awatar użytkownika
Sznurówka
Posty: 8
Rejestracja: 31 sty 2009, o 21:22

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: Sznurówka »

Ja jestem po 1 roku zootechu we Wro i sądze, że opinia Korczaszko nie odbiega za bardzo od prawdy. Oprócz hodowli tuczników można założyć hodowlę zwierząt futerkowych i je ze skóry obdzierać. No, ale żeby tak nie oczerniać, to jak ktoś ma smykałkę może mieć gospodarstwo agroturystyczne P
Korczaszko
Posty: 4371
Rejestracja: 9 paź 2007, o 19:58

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: Korczaszko »

Można mieć jeszcze konie, a reszta to pasza i szynka D
majka_tch
Posty: 3
Rejestracja: 20 maja 2010, o 19:58

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: majka_tch »

Ja tez dostałam sie do lublina i nie wiem czy sie cieszyc czy nie. /
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość