ZOOTECHNIKA

Gdzie można studiować zootechnikę, jakie są zasady rekrutacji na studia, jak ciężkie są studia, czy znajdę ciekawą i dobrze płatną pracę po zootechnice? Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedzi na forum.
Monika

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: Monika »

Witam, mam pytanie, studiuje zootechnike na SGGW w Warszawia, a mieszkam w Szczecinie, czy ktoś mógłby mi podąć wykaz miejsc w Szczecinie gdzie mozna odbyć praktyki, bo na 8 tygodni do stolicy mi sie nie widzi./
CALIPSO
Posty: 1
Rejestracja: 8 sie 2008, o 23:17

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: CALIPSO »

Cześć!
Piszę, bo właśnie mam zacząć studia zootechniki w Szczecinie. W zasadzie wybierałam się na medycynę lub weterynarię, ale nie złożyłąm papierów na wete- czego teraz żałuję, bo dowiedziałam sie, że z punktami, które uzyskałam dostała bym się bez problemu na weterynarię w Lublinie czy ktoś z Was orientuje się może czy istnieje możliwość przeniesienia się z zootechniki weterynarię, jeżeli tak - w jaki sposób? Jestem przerażona wizją wyprowadzenia się do Szczecina-miasta odległego od mojej rodzimej miejscowości o 560 km., a lublin jest już zawsze bliżej. Za odpowiedź byłabym brdzo wdzięczna! Z góry dziekuję! Pozdrawiam!
DK
Posty: 131
Rejestracja: 24 wrz 2007, o 14:07

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: DK »

Chyba jedyne co możesz zrobic to spróbowac za rok.
cube
Posty: 6
Rejestracja: 24 lip 2008, o 15:42

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: cube »

no ja właśnie sie tam dostałem.Zobaczymy jak to bedzie.
marI
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2008, o 19:05

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: marI »

yeah yeah a ja tez sie dostalam na zootechnike do lublina
Kaasia
Posty: 38
Rejestracja: 22 lip 2008, o 12:16

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: Kaasia »

A jakie były progi punktowe na zootechnikę?
kszykszy
Posty: 14
Rejestracja: 24 lip 2008, o 23:18

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: kszykszy »

ja czekam na wyniki na zootechnike wiem, że w Poznaniu był próg 32pkt.
Kaasia
Posty: 38
Rejestracja: 22 lip 2008, o 12:16

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: Kaasia »

a co biora pod uwagę?
marI
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2008, o 19:05

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: marI »

w lublinie, krakowie i olsztynie trwa jeszcze rekrutacja bo nie zostały zapełnione miejsca wiec o progu raczej nie bede pisacP wiadomo ze było łatwo sie dostac) tylko teraz ciekawe czy słabsze osoby sobie poradzą, ale dla chcacego nic trudnego(^^)
kszykszy
Posty: 14
Rejestracja: 24 lip 2008, o 23:18

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: kszykszy »

musisz wejść na stronę uniwersytetu przyrodniczego w poznaniu i tam w rekrutacji masz podane przedmioty kierunkowe. wiem, że biola i chemia na bank tzn jeden przedmiot z wymienionych, jeśli było zdawanych kilka to biorą pod uwagę lepszy wynik.
karolm
Posty: 5
Rejestracja: 6 wrz 2008, o 19:44

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: karolm »

jestem przyszlorocznym maturzysta (2009), generalnie mam cichy zamiar startowac na wet. - ale lekko nie bedzie, ani sie dostac ani przezyc studia, dwie dziewczyny z forum labowego namawiaja mnie na zootechnike. generalnie charakterystyka studiow, zajecia i wszystko mi sie podoba.
Aaale chcialbym studiowac w Poznaniu, tam sa 2 specjalnosci: agroturystyka (ktora kompletnie mi nie lezy) i hodowla zwierzat. czy na hodowli zwierzat sa tez na przyklad zajecia z zoopsychologii? jak duzo zajec poswieconych jest anatomii, czy bede czasem widzial jakiegos zwierza? Podobno na ur w krakowie zwierzeta widuje sie dosyc czesto w porownaniu do sggw

Jeszcze jedno, prog w Poznaniu to 32pkt? To daje biologie rozszerzona na 33%, polski i angielski podstawe 30% Troche malo. chyba. Ale matematyka nigdy nie byla moja mocna strona
adamss
Posty: 1
Rejestracja: 4 lis 2008, o 19:05

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: adamss »

Wtam wszystkich Jestem uczniem lo profil biologiczno-chemicznym. Zastanawiam się nad wyborek kierunku dalszej nauki. Interesuje mnie rolnictwo, ale jeszcze bardziej zootechnika. Mam takie pytanie czy ktoś uczy się na UWM w Olsztynie. Jeśli tak to proszę o jakieś informacje na temat tych kierunków szczególnie zootechniki.
markuss91
Posty: 81
Rejestracja: 25 paź 2008, o 18:09

Re: ZOOTECHNIKA

Post autor: markuss91 »

jakie były progi na zootechnikę
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość