Zwolnienie z kolokwium końcowego z embriologii

Porady jak się dostać na medycynę, na kierunek lekarski. Wykaz punktów na poszczególnych uczelniach. Materiały do nauki, testy. Wzajemna pomoc w nauce.
Studentkamedycyny8
Posty: 100
Rejestracja: 5 mar 2012, o 15:49

Zwolnienie z kolokwium końcowego z embriologii

Post autor: Studentkamedycyny8 »

Witam!
Moje pytanie kieruję głównie do osób, które uzyskały zwolnienie z embriologii. Czy liczy się średnia uzyskana z wejściówek powyżej 4 i aktywność na zajęciach czy sama aktywność na zajęciach wystarczy na zwolnienie? Na Extranecie nie jest to zbytnio dokładnie opisane.

Z góry dziękuję za odp.
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Zwolnienie z kolokwium końcowego z embriologii

Post autor: Mårran »

U nas konieczna byla srednia z wejsciowek i prezentacji powyzej 4. Nie bylo nic za aktywnosc

Pani Buka
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Zwolnienie z kolokwium końcowego z embriologii

Post autor: lith »

U nas co najwyżej za rzekomy brak aktywności potrafili nie zwolnic mimo średniejgt4. W ogóle moje skromne zdanie jest takie, że z tym zwolnieniem to zupełnie szkoda zachodu. ale różne są opinie
Studentkamedycyny8
Posty: 100
Rejestracja: 5 mar 2012, o 15:49

Re: Zwolnienie z kolokwium końcowego z embriologii

Post autor: Studentkamedycyny8 »

Ja staram się o zwolnienie i dlatego pytam. Aktywna jestem na każdych zajęciach, a średnia na razie jest taka, że wystarczy na zwolnienie.
Dziękuję!
lith
Posty: 3117
Rejestracja: 28 wrz 2009, o 22:49

Re: Zwolnienie z kolokwium końcowego z embriologii

Post autor: lith »

Wiadomo - jak ktoś się uprze to ma szanse się zwolnić, w zeszłym roku mój dobry kolega się zwolnił. Inna sprawa czy warto sie cały rok embrio prejmować, jak można poświęcić na to tydzień, albo mniej
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Zwolnienie z kolokwium końcowego z embriologii

Post autor: Mårran »

Ja znałam kilka zwolnionych osób, także się da. Tylko wtedy nie było mowy o żadnej aktywności, średnia i tyle. No ale jak lith mówi, da się to pocisnąć w tydzień w sumie i napisać.
Pani Buka
Awatar użytkownika
latomerii
Posty: 253
Rejestracja: 23 maja 2009, o 18:44

Re: Zwolnienie z kolokwium końcowego z embriologii

Post autor: latomerii »

Średnia i tyle, u nas nawet jak się było aktywnym i brakowało do średniej to nie było mowy o zwolnieniu (
Awatar użytkownika
Mårran
Posty: 3873
Rejestracja: 8 kwie 2008, o 19:17

Re: Zwolnienie z kolokwium końcowego z embriologii

Post autor: Mårran »

Jeszcze potrafią problemy robić i parę trój przypadkiem wpisać tym, co cisnęli na zwolnienie #teoriaspisku
Pani Buka
ODPOWIEDZ
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości